Yazılarım E-postana gelsin.

Yaz E-Postanı!

26 Mayıs 2020 Salı

Başlıktaki Yayınlar Kaldırılmıştır!

Levla Özlem Ekici

   Şiirimsi başlığı altında yayınlanan tarafımca yazılan şiirleri kaldırdım dostlar. Gelen saçma ve kırıcı yorumlar ve bazı dizelerin isim belirtilmeden alıntılanması üzerine bu şekilde bir karar alınmıştır. Kitap, yazarlar ve şairler dışında öznel yazıları azaltacağım. Okuyup yorumlayan ve destekleyenlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Günlük tarzında yazılara daha fazla yer vermeye çalışacağım. Satırlarda buluşuruz yine...

Levla Özlem Ekici / LEVLA LAVİN

Edebiyatsever Fizikçi

6 yorum:

 1. Hayırlısı olsun. Olumsuz yorumlara da kafanızı takmayın.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Olumlu veya olumsuz yorumları severek okuyorum, lakin saygı çok önemli. Son dönemde aşırı artış oldu bu yorumlarda ve açıkcası yıpratıyor bu durum beni. Umarım hayırlısı olmuştur.

   Sil
 2. bloğunuzu yeni keşfetmiştim şimdi o kaldırılanları merak ettim :) güzel bloğun var ayrıca

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, hoş geldiniz öncelikle. Bu yayına denk gelmeniz üzücü oldu lakin şiir dışında da yazılarda görüşebiliriz. :)

   Sil
 3. alla alla yaaa şiirlere hakaretvari yorum mu yapıyolar pes vallahi, twitte okumuştum, sildim diye, nette bi ton manyak var tabii, bir de şu var ki, bir şiire bırak kırıcı yorumu yorumlamak ve eleştirmek bile çok fazla gerekli değildir, yani şiir böyle bir dal, öykü roman deil, ayrıca sen iyi yazıyorsun ama diyorum insan çok işte, şiir okuyan da azdır, o yüzden takma kafana ama tabii keyfin de kaçmasın, haklısın yanii, tımıms o yazılar ve günlükler, twitten okuyom seni zaten çoğu zaman güldürüyon yaa :) normal yazıyon ama gülüyom işteğğğ :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle bir ton manyak var ve şu sıralar beni çok fazlası buluyor :)) Twitterdan döktürüyorum ama normal bir şekilde değil mi :))) Gül tabi deepcim, gülmemiz de lazım :)

   Sil

Copyright 28.02.2016 - 2017© , Blogger Templates | Blogger Kişisel Blog Sitesi

Levla'nın Not Defteri - Kişisel Blog | Copyright © 2016 - 2020