Yazılarım E-postana gelsin.

Yaz E-Postanı!

10 Eylül 2018 Pazartesi

Bir Varmışım Bir Yokmuşum

Özlem Ekici

Merhaba sayın okuyucu,

   Uzun süredir yokken bir anda geri dönüş yapmayı çok seviyorum bildiğin gibi, işte bu da öyle bir yazı. Öncelikle biraz havadan sudan konuşalım mı dersin?

   Ankara'daki serin havanın üzerine Ege'nin nemli ve sıcak havası bana hiç mi hiç iyi gelmedi. Olmayan bir güneş alerjisi edindim bu yıl. Kırmızı ve kabarcık dolu bir ten ile eve tıkılı kaldım bu yaz.

   Okul konusunda da çalışmalara devam ettiğim doğru, lakin daha bir gevşediğim için günde iki saati geçmiyor bu çalışmalar.

   Bir de bu zaman zarfında minik bir arkadaş edindim kendime. Fazlaca tüy yumağı bir kedim oldu. Aslında çok fazla oyuncu ama iyi anlaşıyoruz genel itibariyle. Yazarken rahat bırakmaması dışında huysuzluğumuz yok sanırım.

  Okuma konusunda bir durağan döneme geldim ve nedense bu dönemde okuyabildiğim tek yazar Hasan Ali Toptaş oldu. Onun sayesinde tez zamanda bu dönemden çıkmayı planlıyorum. Okumayı azaltsam belgeseller ile boşluğumu doldurmaya çalışıyorum.

  Buralarda olmadığım halde birçok güzel mail ve mesaj aldım sizlerden. Bu ilginiz için çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum sizlere, sevgili okuyucum. Elimden geldiğince daha sık yazacağım buralara.

  Benim son değişikliklerim bu kadar olduğuna göre sizlere dönelim okuyucu, siz nerelerdesiniz, neler yapıyorsunuz? Yazınız nasıl geçiyor? Neler okuyor, neler izliyorsunuz?

Özlem Ekici / LEVLA LAVİN

Şiir Düşkünü, Fizikçi, Tasarımcı ve Yazarımsı bir kişilik.

5 yorum:

 1. Sende hoşgeldin canım benim 😊❤ bugün mutluyum valla kayıplar tek tek geliyor ne güzel oldu 😊 seni görmek güzel tekrar hoşgeldin canım benim sevgiler 😊❤

  YanıtlaSil
 2. Bazen ara vermek güzel oluyor :) Sen de enerjini toplayıp gelmişsin işte :) Kitapların "Beni oku, beni oku!" diye peşinden koşacağı, senin de bir anda dönüp onları kucaklayacağın ve "Okurum ki hepinizi." diye sevgi saçacağın bir okuma süreci diliyorum :) Neşeli sevgilerle :)

  YanıtlaSil
 3. Hoşgeldin, yaz bitti uğurladık. Okulu açtık, yapraklar dökülmeye başladı. Eriği özlemeye bile başladık. İzmir' de sıcaklar henüz terketmese de bizi geceleri uyuyabilir olduk.

  YanıtlaSil
 4. benim de bütün yazın stresini atmama sebep yeni bir tüy yumağım oldu geçenlerde :) her şeye birebir sanırım keratalar ^^ umarım uzun süre, sağlıkla seninle birlikte olur.

  YanıtlaSil
 5. Hoş geldiniz, enerji depoladınız anlaşılan epeyce. Blogda da görebileceğiz demektir enerjinizi. :)

  YanıtlaSil

Copyright 28.02.2016 - 2017© , Blogger Templates | Blogger Kişisel Blog Sitesi

Levla'nın Not Defteri - Kişisel Blog | Copyright © 2018